Náš tým

Maruška (Hudební školička s Maruškou, flétna) - jmenuji se Marie Štecherová. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu v Krnově a VŠ aplikované psychologie. V roce 2011 jsem byla dvakrát přeškolena - Hudební škola YAMAHA ("Není nehudebních lidí. Jsou jen nerozvinuté talenty!"), z toho jsem jeden rok učila jako lektor právě v tomhle ,,kroužku" - ROBÁTKA, PRVNÍ KRŮČKY.

V Hudební školičce s Maruškou učím děti lidovým písním a básním, vždy pohybově  a rytmicky zpracované. Každá výuková hodina trvá 45 min, z toho po 30ti minutách s dětmi společnými silami stavíme ,,opičí dráhu" na uvolnění, vše s doprovodem hudby.

Markéta (Cvičení RODIČE + DĚTI, Zdravotní cvičení)- jmenuji se Markéta Brabačová a jsem maminkou 2 dětí - Aničky (11 let) a Elišky (6 let). Vystudovala jsem FTVS, obor fyzioterapie a poté pracovala na neurologickém odděleni v Thomayerově nemocnici a na Rehabilitační klinice Malvazinky. Po odchodu na mateřskou dovolenou jsem se začala více věnovat cvičení s dětmi, které vedu již sedmým rokem. Využívám odborných znalostí psychomotorického vývoje dětí a zkušeností z vedení řady skupinových cvičení - jak pro děti, tak pro dospělé. Od dětství se věnuji zpěvu. V hodinách využívám české písničky a říkadla a doplňuji je zdravotními tématy, které zajímají maminky. Naposledy jsem absolvovala kurz “Reflexní terapie na podkladě vývojové kineziologie u vybraných diagnóz”, který se zaměřuje na využití Vojtovy reflexní terapie u dětí. Pracuji jako fyzioterapeut na detašovaném ambulantním pracovišti Rehabilitační kliniky Malvazinky v Palackého ulici v Praze. Dětský úsměv v mých hodinách, je pro mne tou největší odměnou.