Náš tým

Natálka (Základy baletu) - jmenuji se Natálie Housková, jako malá jsem začínala moderní gymnastikou, kde jsem se dostala až do české reprezentace a ve 13-ti letech jsem se rozhodla nastoupit na Taneční konzervatoř v Praze. Působila sem tam v souborech Baby balet Praha a Balet Praha Junior a vystupovala jsem po celé České republice a Evropě. Po maturitě a absolutorium na Taneční konzervatoři jsem nastoupila do Baletu Jihočeského divadla, kde jsem působila v roce 2011 a 2012. Po-té jsem nastoupila do divadla Černého Metro, kde jsem v roce 2012 a 2013 působila jako vedlejší role hereckého a tanečního souboru a od roku 2014 působím jako sólistka. Externě pořád spolupracuji s Jihočeským divadlem a jsem členka taneční skupiny Dance Models. Od roku 2012 jsem pedagog na Taneční konzervatoři a učím v několika mateřských školkách a základních školách. Od roku 2013 se věnuji také choreografické činnosti. Po celé České republice jezdím učit na všechny možné taneční workshopy, soustředění a tábory.

Maruška (Hudební školička s Maruškou) - jmenuji se Marie Štecherová. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu v Krnově a VŠ aplikované psychologie. V roce 2011 jsem byla dvakrát přeškolena - Hudební škola YAMAHA ("Není nehudebních lidí. Jsou jen nerozvinuté talenty!"), z toho jsem jeden rok učila jako lektor právě v tomhle ,,kroužku" - ROBÁTKA, PRVNÍ KRŮČKY.

V Hudební školičce s Maruškou učím děti lidovým písním a básním, vždy pohybově  a rytmicky zpracované. Každá výuková hodina trvá 45 min, z toho po 30ti minutách s dětmi společnými silami stavíme ,,opičí dráhu" na uvolnění, vše s doprovodem hudby.

Markéta (Cvičení RODIČE + DĚTI, Zdravotní cvičení)- jmenuji se Markéta Brabačová a jsem maminkou 2 dětí - Aničky (6 let) a Elišky (3 roky). Vystudovala jsem FTVS, obor fyzioterapie a poté pracovala na neurologickém odděleni v Thomayerově nemocnici a na Rehabilitační klinice Malvazinky. Po odchodu na mateřskou dovolenou jsem se začala více věnovat cvičení s dětmi, které vedu již sedmým rokem. Využívám odborných znalostí psychomotorického vývoje dětí a zkušeností z vedení řady skupinových cvičení - jak pro děti, tak pro dospělé. Od dětství se věnuji zpěvu. V hodinách využívám české písničky a říkadla a doplňuji je zdravotními tématy, které zajímají maminky. Naposledy jsem absolvovala kurz “Reflexní terapie na podkladě vývojové kineziologie u vybraných diagnóz”, který se zaměřuje na využití Vojtovy reflexní terapie u dětí. Pracuji jako fyzioterapeut na detašovaném ambulantním pracovišti Rehabilitační kliniky Malvazinky v Palackého ulici v Praze. Dětský úsměv v mých hodinách, je pro mne tou největší odměnou.

Lucie Hrábková ( Znakování/Baby Sings) Jsem nezávislou certifikovanou lektorkou znakové řeči pro batolata - programu Baby Sings. Se znakováním se slyšícími batolátky mám osobní zkušenost díky svým dvěma synům. Spolu se každý den radujeme, jak lze znakování využít nejen k porozumění potřebám dětí, ale i při čtení, zpívání a hře. Navíc znakování umožní nám dospělákům lépe nahlédnout od světa malých dětí a zjistit, jak velmi chytré a vnímavé jsou. Proto mě těší, že mohu své zkušenosti ukázat a předat dalším dětem a jejich rodičům.

Zorka (Moje ZVÍŘÁTKO)Jmenuji se Zorka a kroužek  Moje zvířátko je naprostá novinka mezi existujícími kroužky. Každý týden se děti seznámí s jinými zvířátky, a to přímo ve školce! Dozvědí se o nich teoretické a praktické informace a v neposlední řadě si s nimi pohrají. Kroužek je vhodný pro větší skupinku dětí, takže je ideální volbou jako zpestření programu pro celou školku.
Vhodný od 3 let.

Iva (DeepWork)Jmenuji se Ivana Furmánková- pracuji v OZP jako referent specialista na klientském centru. V dětství jsem se věnovala vrcholově sportovní gymnastice. Láska k pobybu mě před 7lety vrátila zpět do tělocvičny a to díky ZUMBĚ. Na to se postupně nabalovaly funkční a kruhové tréninky a před 2 lety Deep Work (funkčí, intervalový trénink s vlastní váhou těla). Tento způsob posilování s vlastní váhou těla s využitím energie Yin a Yang, mě natolik oslovil, že jsem si v prosinci 2015 udělala kurz na instruktora DW. Během léta 2016 jsem působila jako instrukor DW ve Fittopu na Praze 3 a od září 2016 vedu 2x týdně hodiny DW zde v MC Veverka.

Kateřina Lhotová (Aerobic pro děti)Katka vystudovala obor Právo a sociální Peci. 15let se vrcholově věnovala sportovnímu aerobiku, KDE dosáhla titulu juniorské mistryně Světa. Praci s detmi se věnuje 4tým rokem ráda dětem předává pozitivní Energii radost ze sportu. Vlastní pedagogické minima JE certifikovanou instruktorkou aerobiku dětské jógy.

Miriam Gáalová (Hrátky s předškoláky, AJ pro děti) - Moje meno je Miriam Gáalová (pre deti Mya) a vyštudovala som ako strednú pedagogickú školu, tak i Pedagogickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave na Slovensku so zameraním na učiteľstvo a psychológiu. Aj to je dôvod, prečo sa v MC Veverka venujem edukačným aktivitám pod názvom ,,Hrátky s předškoláky“, kde sa deti prostredníctvom rôznych kreatívnych činností učia základným motorickým a grafomotorickým zručnostiam, rozvíjajú si logické a kritické myslenie, nadobúdajú nové poznatky a vedomosti z oblasti každodenného života, ktoré následne dokážu adekvátne uplatniť v praxi. V našich edukačných činnostiach sa kladie dôraz predovšetkým na základné pedagogické zásady, a to: zásada primeranosti veku, zásada systematickosti a postupnej nadväznosti a najdôležitejšia zásada –zásada individuálnosti, v ktorej sa každé dieťa chápe ako jedinečná a originálna bytosť, a podľa toho sa prispôsobuje téma a tempo jednotlivých aktivít. Okrem toho vediem krúžok anglického jazyka, kde sa deti učia v prvom rade porozumieť základným pokynom v cudzom jazyku, a tiež hravou a jednoduchou formou sa spolu učíme základné frázy, básničky a pesničky.